[two_third last=”no” spacing=”yes” center_content=”no” hide_on_mobile=”no” background_color=”” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” background_position=”left top” border_position=”all” border_size=”0px” border_color=”” border_style=”” padding=”” margin_top=”” margin_bottom=”” animation_type=”” animation_direction=”” animation_speed=”0.1″ class=”” id=””][title size=”5″ content_align=”left” style_type=”double solid” sep_color=”” margin_top=”” margin_bottom=”30px” class=”” id=””]Sätt fart på dina studier![/title]

Alla lördagar mellan kl. 10.00 – 15.00 erbjuder vi extra hjälp inom:

  • Matematik
  • Fysik
  • Kemi
  • Biologi
  • Engelska

Låter detta intressant? Anmäl dig idag till Ismail för att kunna delta på läxhjälpen.

Anmälan är obligatorisk!

[/two_third][one_third last=”yes” spacing=”yes” center_content=”no” hide_on_mobile=”no” background_color=”” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” background_position=”left top” border_position=”all” border_size=”0px” border_color=”” border_style=”” padding=”” margin_top=”” margin_bottom=”” animation_type=”” animation_direction=”” animation_speed=”0.1″ class=”” id=””][/one_third]